25.11.2014. | Автор:

На Закарпатті канатні дороги і підйомники перевіряють на готовність до зимового сезонуНа Закарпатті канатні дороги і підйомники перевіряють на готовність до зимового сезонуЯк повідомили в Територіальному управлінні Госгорпромнадзора по Закарпатській області, здесь створена робоча група, що постійно діє, по здійсненню державного нагляду за змістом і експлуатацією пасажирських підвісних канатних дорвейіг, буксирних підйомників і іншої інфраструктури, що забезпечує функціонування гірськолижних баз відпочинку в осінньо-зимовий період — року.
— Група, в яку увійшли чотири державні інспектори, — повідомив її глава, защитник начальника ТУ Госгорпромнадзора по Закарпатській області Ігор М’який, — виновата забезпечити проведення протягом місяця всесторонніх перевірок суб’єктів господарювання з високим ступенем опасности, діяльність яких пов’язана з наданням безпечних послуг любителям гірськолижного спорту, відпочиваючих цим справа в Карпатах. Перевірки ж згаданих суб’єктів господарювання з високим ступенем опасности повинні проводитися три кожного місяця.
В даний час в ТУ Госгорпромнадзора по Закарпатській області зареєстровано гірськолижних підйомників і підвісних пасажирських дорвейіг, хоча насправді в регіоні їх майже 0. Із зареєстрованих — підйомників бугелях канатних (ВБК) і 4 підвісних пасажирських канатних дорогі (ППКД). У грудні -го року проведені перевірки ВБК в ТОВ «Магура», ЧП «Затишок», ТОВ «Боржавськие полонины» Міжгористого району. Виявлено порушень, притягає до адміністративної відповідальності 1-го керівника підприємства. Характерні порушення: посадові особи не пройшли навчання по охороні праці, на підприємствах не складені переліки робіт підвищеної небезпеки; не призначені відповідальні за електрогосподарство і не привласнено ним відповідних груп по електробезпеці; не створені служби охорони праці не виконано заземлення опор: не проведена реєстрація і технічні обозри технологічних транспортних засобів

Комментарии закрыты.