01.07.2014. | Автор:

На Волині відбудеться «Бандерштат-»

8-9 серпня у с. Гаразджа поблизу Луцька відбудеться третій всеукраїнський фестиваль альтернативної музики та сучасного українського мистецтва «Бандерштат-». З-поміж інших численних музичних заходів цей фестиваль вирізняється національно-патріотичним спрямуванням. Цьогорічний Бандерштат присвячений 0-річчю від денька народження Степана Бандери.

Концертна програма фестивалю складатиметься з виступів таких українських гуртів: «Інші» (Володимир-Волинський), «Ікебана» (Луцьк), «Злам» (Київ), «Пост-Сенс» (Біла Церква), «В.О.Д.А.» (Луцьк), «Брем Стокер» (Рівне), «Де Сенс» (Львів), «Маигег» (Могильов, Білорусь), «Роллікс» (Херсон), «Еффата» (Червоноград), «Хмародери» (Львів), «Спалені Вітрила» (Рівне), «Фіолет» (Луцьк), «Хуч» (Львів), «Мій Батько П’є» (Рівне), «Веремій» (Київ), «Серцевий Напад» (Чернівці-Луцьк). Хед-лайнером «Бандерштату-» стане гурт «Тартак». На сцені фесту буде презентовано новий альбом команди — «Опір матеріалів» та виконана програма із пісенних хітів гурту. «Тартак» — один з небагатьох популярних в Україні музичних колективів, який пропагує своєю творчістю любов до України і всього українського.

Крім музичної програми заплановані квести на молодіжну тему (велоквест та «піший» квест); спортивні змагання; графіті на тему героїки УПА; ярмарок української етнічної продукції (продаж етнічного одягу, націоналістичної знакіки, літератури та україномовної музики); народні ігри та традиційні українські забави; літературний міні-фестиваль патріотичної поезії за участі літературних студій «Лесин Кадуб» (Луцьк) та «Севама» (Київ); показові виступи та майстер-класи з українських бойових мистецтв (бойовий гопак, выручил тощо); нічні, пісенні ватри; документальна виставка про діяльність УПА на Волині; нічний кіносеанс українського кіно на повстанську тему; зустріч та спілкування із ветеранами УПА.

Усі бажаючі зможуть зробити безкоштовне татуювання. Єдина вимога — малюнок або напис мають бути національно-патріотичного спрямування.
На території фестивалю буде відведене місце для наметового містечка. Вартість поселення — грн. за один намет. Табір буде облаштований стаціонарними туалетами, підвозитимуться вода і дрова.
На фестивалі буде повністю заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюну. Організатори — волинська молодіжна громадська організація «Національний Альянс» — пояснюють це тим, що не хочуть заробляти легкі гроші. В містечку також буде заборонено вживати будь-які алкогольні напої, а палити можна буде лише у відведених місцях. За порушення цих правил виселятимуть з табору.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.