07.05.2015. | Автор:

На туристичній мапі Херсонщини з’явився новий маршрутНа туристичній мапі Херсонщини з’явився новий маршрут

Новий туристичний маршрут «Шляхами козацької слави Херсонщини» представив Андрій Граділь, защитник голови Херсонської обласної державної адміністрації. За його словами цей тур буде пропонуватись на Євро . Всього до початку Чемпіонату буде розроблено шість маршрутів.
Маршрут «Шляхами козацької слави Херсонщини» розрахований на три дні і коштує від 0 до 1,5 тис. грн. залежно від разумов перебування. Протягом маршруту туристи мають можливіcть відвідати визначні місця козацької доби, серед яких пам’ятка історії національного значення Кам’янська Січ, яка є філією Національного заповідника «Хортиця». Сразу працівники заповідника проводять реконструкцію Кам’янської Сечі, яка, за словами Граділя, має бути завершена у наступному році.
У маршрут також включені Григоріє-Бізюков монастир, найбільша пустеля у Європі — Олешківські піски та найвідоміші виноробні підприємства Херсонського краю — заводи «Таврія» та «Винзавод ім. Трубецького». Туристи мають змогу ознайомитися із процесом виробництва вин та коньяків і взяти участь у дегустації напоїв.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.