25.03.2014. | Автор:

На Слобожанщині заспівають терасиНа Слобожанщині заспівають тераси6 вересня у місті Краснокутськ Харківської області відбудеться перший етнофестиваль «Співочі Тераси». В програмі фестивалю концерти, ремісничий ярмарок та екскурсії по пам’ятним місцям району. Також відбудеться индивидуальна виставка робіт Анжеліки Рудницької в стилі етномодерн — «Незриме коріння». Спеціально до фестивалю «Співочі Тераси» вона створила нові гобелени.

Особливістю фестивалю є презентація нових туристичних маршрутів «Євро ». Вони включають і самі тераси. Цей історико-культурний об’єкт не має аналогів в Україні. Тераси — геніальна інженерна споруда, пам’ятка ландшафтного дизайну — ст. Унікальна акустика терас позволить музикантам працювати без мікрофонів, з донесенням кожного звуку до слухачів. Ансамблі автентичного фольклору представлятимуть музику не на сцені, а в природному середовищі — на землі, на овальній площині терас (так званий «нульовий рівень» — за науковою термінологією).

До участі у фестивалі запрошені Олег Скрипка, Катя Сhilly, Росава, гурти «АтмАсфера», «Ательє Драбина», «Самі Свої», «Вспять шляху нема», «Контрабас», ансамбль української автентичної музики «Божичі», гітаристи Енвер Ізмайлов та Сергій Шматок.

Краснокутськ (стара назва Красний кут) — засновано козаками в році, які вподобали тутешню природу. На сьогодні в Краснокутську існує понад об’єктів, які належать до пам’яток історії.

Дістатися до Краснокутська можна з Харкова, а також від залізничної станції Губарівка, де під кожен приїжджаючий поїзд будуть організовані маршрутки.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.