06.10.2014. | Автор:

На Михайлівській площі проведуть служіння заради ПланетиНа Михайлівській площі проведуть служіння заради Планети

жовтня цього року (//) по всьому світу відбудеться Global work party — глобальне святкування всесвітнього Денька дій на захист клімату — найбільшої в історії світу акції (6 країн світу та 00 тисяч акцій) на захист Матері-Землі під егідою міжнародного руху 0.org. В Україні однією із ключових подій стане проведення Денька духовного служіння заради збереження життя на Планеті, до якого долучились переважна більшість усіх релігійних конфесій та духовних течій країни.

Духовне служіння відбудеться в усіх церквах Київської архиєпархії (УГКЦ), в усіх церквах Київсько-Житомирської дієцезії (Римо-католицька церква). Також служіння відбудуться в Свято-Троїцькому храмі та храмі Петра і Павла (УПЦ МП) та храмах англіканської, бабтиської церков у головній мечеті Києва. У храмі Товариства Свідомості Крішни відбудеться медитація.

Денек духовного служіння продовжиться акцією «Відкрий своє серце Планеті», яка відбудеться жовтня, о . год. на Михайлівській площі. Захід розпочнеться з того, що з дзвіниці Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря на символ солідарності з міжнародною спільнотою 0 разів прозвучать дзвони. А отдалі учасники акції зможуть знакічно розкрити велике біле полотняне серце на зустріч Матінці-Землі. На захід прибудуть делегати різних релігійних конфесій та духовних течій, а українські народні традиції любові до Землі та сил Природи презентуватиме дитяча фольклорна школа «Правиця». Малеча у вишиванках співатиме й танцюватиме, запрошуючи до спільної дії всіх учасників флеш-мобу. Таким чином учасники продемонструють міжконфесійну та міжкультурну солідарність з цінностями збереження життя та духовності на Планеті.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.