01.01.2016. | Автор:

На «АртПоле» приїхало близько 5 тисяч людейНа «АртПоле» приїхало близько 5 тисяч людей

На Вінничині триває фестиваль «АртПоле». За словами організаторів свята, станом на вечір липня (п’ятий денек фестивалю) зареєструвалось близько 5 тисяч відвідувачів.

У п’ятницю «АртПоле» відвідав губернатор Вінницької області Олександр Домбровський. Причому він прибув на свято незвичайним методом — на катамарані по річці Південний Буг разом з іншими гостями та представниками ЗМІ. Під час прес-конференції він відзначив, що Вінничина надзвичайно рада приймати цей фестиваль, який «уже став нашим». «Приємно, що фестиваль концентрується на креативі, що це не просто тусовкою під відкритим небом», — добав він.

Юрій Онух, директор Польського інституту, який співпрацює з фестивалем з самого початку його існування (тоді він називався «Шешори») відмітив, що: «АртПоле — кращий фестиваль в Україні, і приємно спостерігати, як він 0є фестивалем європейського рівня, хоча організовувати його сразу значно складніше, ніж на початку». Всього ж на фестивалі близько учасників.

Ольга Михайлюк, директор фестивалю наголосила, що розширений формат заходу (тиждень замість трьох днів) для себя виправдав. «Тут народилося кілька мистецьких проектів, які будуть працювати і на перспективу. Наприклад, майстерня мультиплікаційних фільмів, витананок, гончарства. Новий формат, з великою кількістю творчих майстерень, ми розглядаємо як дуже цікавий, але, на жалко, публіка, до нього ще не дуже готова. Всі згодні на велике свято, а не на боту в якихось творчих майстернях, де треба для себя проявляти. Хочеться, щоб люди займали більш активну позицію, тому що в Україні вже є безліч фестивалів, де можна щось почути і побачити, але ж не відчути для себя учасником подій».

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.