03.12.2014. | Автор:

МЕГА-фестиваль «Билини Стародавнього Києва IX-XI ст.»МЕГА-фестиваль «Билини Стародавнього Києва IX-XI ст.»
— серпня р. у «Парку Київська Русь» — Центрі культури та історії Древньої Русі (с. Копачів Обухівського району Київської області) відбудеться найяскравіший МЕГА-фестиваль сезону р. — «Билини Стародавнього Києва IX-XI ст.». Це — найбільший фестиваль Європи по відтворенню історії та культури Київської Русі IX-XI століть, грандіозне дійство, яке неможливо пропустити! На Вас чекають неперевершені денні та нічні битви від клубів історичної реконструкції, яскраві театралізовані постановки, неймовірні танцювальні виступи, богатирські змагання, середньовічні ігри та забави, конкурси та квести, а також незабутні святкові феєрверки!
«Передбачається, що у грандіозному фестивалі світового масштабу візьмуть участь більше 700 воїнів клубів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусі, Польщі, Франції, Швеції, країн СНД та Європи», — сказав президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко. — «Гості Парку й самі зможуть стати учасниками захоплюючого середньовічного свята, перевтілившись в образи безстрашних богатирів, мужніх воїнів, чарівних княгинь та бояринь! І, повірте, дух Середньовіччя, мужність та войовничість, запал та енергія древніх віків не залишать байдужим нікого!»
Генеральний партнер фестивалю торгова марка «Чернігівське». «Як соціально відповідалекий бренд, ми підтримуємо відродження давніх українських традицій. Слоган «З гордістю за Україну!» об’єднує наших співвітчизників навколо спільних досягнень, інтересів, світлих прагнень та перемог. «Чернігівське» і надалі сприятиме реалізації соціальних та культурних проектів, що відроджують нашу історичну пам’ять та національний дух», — сказав Вадим Ващенко, груп бренд менеджер ТМ «Чернігівське» ПАТ «САН ІнБев Україна».
Ексклюзив фестивалю «Билини Стародавнього Києва IX-XI ст.» — майстер-класи із володіння мечем та списом, стрільби із луку, метання ножиків та сокир, а також традиційний майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, етно-боді-арт та ін.
У «Парку Київська Русь» неперевершено гарно увечері! По всій території «Предграддя» запалюють смолоскипи та вогнища — Древній Київ 0є надзвичайно романтичним, загадковим і захопливим! І особливо хвилюючі моменти будуть пережиті у передчутті видовища нічної битви. Богатирі, відновивши сили після денних поєдинків, готові знову вступити в бій. І, звісно ж, перемогти ворогів із словами: «Честь і хвала воїнам, а князю слава!»
Прикраса свята — нічні етно-дискотеки під музику колективу «Стары Ольса»!
Чудовий настрій, занурення в атмосферу Київської Русі, відпочинок на природі, дегустація страв слов’янської кухні, нові враження, сувеніри на згадку — «Парк Київська Русь» запрошує відвідати видовищне і неповторне шоу!
Фестиваль проводиться за підтримки Київської обласної державної адміністрації.
Детальну інформацію про захід шукайте на веб-сайті www.parkkyivrus.com або за телефоном + 4 1 99 .

Комментарии закрыты.