25.10.2015. | Автор:

Крим сезоном задоволенийКрим сезоном задоволений

У Криму сразу працює 2 оздоровниці. Вони заповнені на %. У минулому році ці показники становили 8 і %. Про це повідомила Марина Слєсарєва, защитник Міністра курортів і туризму АР Крим, під час підведення підсумків туристичного сезону року.

Загалом працівники сфери туризму задоволені цьогорічним сезоном. В Криму працювало 6 пляжів, третина з их — комунальні. Порівняно з минулим роком зросла кількість безкоштовних пляжей — з до 75. Серед інших досягнень у сфері туризму Слєсарєва відзначила надання місту Саки курортного статусу. «На черзі Керч, Сакський район і Алушта. На жалко, у нас не розроблений генеральний план, втрачені час і території, проте ця неувязка існує не лише у Криму», — произнесла Слєсарєва.
Крим туристичний був представлений на всіх міжнародних виставках, було проведено декілька рекламних турів, вперше був зроблений рекламний ролик.

Згідно соціологічного опитування, яке проводиться Асоціацією курортів з року, 83% рекреантів вважають, що ціна відпочинку відповідає якості. Чотири роки тому цей показник складав 71%. А 73% опитаних готові повернутися до Криму ще раз.

Крім оздоровниць на півострові зареєстровано більше тис. квартир, що здаються у оренду, і 0 зелених садиб. З 96 готелів мають категорії. Між тим близько 0 пансіонатів працюють «у тіні». «Вони не платять податків, але «сідають» на зношені інфраструктури. Це погіршує екологічну ситуацію», — объяснила Слєсарєва.

У цьому році відкрилися нові туристичні об’єкти: готелі у Феодосії та Євпаторії, вілла «Едем» у Ялті, у Алушті тризірковий готель «Агора». Крім того у Євпаторії почав працювати музей вина.

Розроблені нові туристичні маршрути — по Білогір’ю та мису Тарханкуту. За словами Слєсарєвою, величавым попитом користуються тури пов’язані з Громадянської війни. Зокрема туристу дуже цікавляться темою відходу Білої гвардії.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.