17.01.2016. | Автор:

«Караван чудес» у київському цирку«Караван чудес» у київському цирку
З вересня р. кияни та гості столиці зможуть зануритись в атмосферу циркового мистецтва подивившись нову програму Київського цирку — «Караван чудес». Усіх любителів цирку чекає двогодинне занурення у фантастичний світ колдунії та чародійства. У новій програмі будуть білий тигр, дресировані латиноамериканські носухи, східні красені — верблюди, веселі собачки, розумні коні, плазуни — і це далековато не всі тварини, які прийматимуть участь у новенькому шоу.
Незабутні почуття захоплення даруватимуть: кращий жонглер світу, фіналісти 5-го сезону «Україна має талант», бронзові призери — го Міжнародного фестивалю в Монте-Карло, заслужені артисти України, неймовірні еквілібристи, повітряні гімнасти, кращі майстри спорту… Піддатися чарам міфічних істот та неймовірним пригодам допоможуть найдревніші божества Греції — фавни. Фавни відкриють секрет справжнього чародійства, бо з давніх часів вони славилися разумінням передрікати майбутнє.
Виступ повітряних гімнастів — це завжди дивовижна казка під куполом цирку. Гармонійне поєднання чудово підібраної музики і ефектні трюки дарують почуття свята. Жонглер-віртуоз продемонструє глядачам неймовірні трюки із застосуванням ходуль, першу та м’яча.
Двогорбі верблюди покажуть красу та велич східного краю. Вони робитимуть багато неймовірних комбінацій, а також індивідуальні трюки. Порівняти їх можна лише з полковими кіньми, а ніяк не з кроком кораблів пустелі.
Програма побудована на колдунії і чаклунстві, проходить у швидкому темпі, барвисто та динамічно, і це в свою чергу дає можливість глядачам демонструвати всю красу циркового мистецтва. Квитки коштують від грн. до 0 грн., дітям до 5 років вхід безкоштовно без надання вільного місця.

Комментарии закрыты.