14.09.2014. | Автор:

Кафедра туризму УжНУ розробляє новинку до «Євро-» — «Активний відпочинок та туризм для неповносправних»

У межах підготовки України до «Євро-» на Закарпатті кафедра туризму Ужгородського національного університету розробляє інструкції та рекомендації для працівників індустрії туризму, що стосуються питань якості надання послуг для цільових груп туристів. Окремим пт 0їть питання підготовки, підвищення кваліфікації фахівців для роботи з неповносправними. Про це повідомив Ужгород.net.

За словами завідувача кафедри туризму УжНУ Федора Шандора, сьогодні триває процес узагальнення та адаптації інформації посібника «Активний відпочинок та туризм для неповносправних» для навчального процесу в Ужгородському національному університеті: «Ми ставимо за мету навчити студентів, майбутніх працівників індустрії туризму мислити всебічно, з метою задоволення, врахування вимог та потреб різнобічних клієнтів, в тому числі потреби неповносправних».

Туристичний інформаційний центр Закарпаття та кафедра туризму сформували загальну базу з 700 об’єктів сфери туризму на території області, і мусимо відзначити, що інтереси соціально незахищених груп враховані мінімально. Саме тому, в УжНУ з нового навчального року буде запроваджено курс «Активний відпочинок та туризм для неповносправних», і протягом року, розроблятимуться рекомендації щодо покращення інфраструктури закарпатських готелів, ресторанів, системи інформування та маркування.
Окремо буде розроблено рекомендації та проведено інформаційні семінари для екскурсоводів, гідів екскурсоводів, адміністраторів готелів, офіціантів ресторанів та музейних працівників.

Комментарии закрыты.