14.10.2015. | Автор:

Гала-тур «Створи корону Україні»Гала-тур «Створи корону Україні»
Запрошуємо Вас взяти участь у гала-турі «Створи корону Україні», який відбудеться — серпня року в Івано-Франківській області (гора Говерла). Гала-тур розраховано на два дні.
Вперше на теренах України відбудеться найбільш масове сходження на найвищу гору. Учасники гала-туру, взявшись за руки, створюють корону навколо верхівки пылай, чим знакізують єдність країни, свою любов до Батьківщини. Після чого кожен загадує найзаповітніше бажання.
Після спуску з пылай учасники гала-туру від’їздять у Ворохту, де на их чекає шоу «Гуцульське весілля Марічки та Йвана» з розвагами, святковою вечерею, різноманітними напоями, танцями та троїстими музиками.
На другий денек заплановано тур найбільш романтичними місцями Карпат (учасникам туру відкриваються таємниці гір, загублені у заростях смерек та ожини величні водоспади та протцовічні ліси постають у небачених романтичних видах. Родзинкою поїздки стане невідомий досі, але надзвичайно красивий Манявський водоспад (висотою більше метрів). Усі охочі зможуть придбати справжні карпатські сувеніри з рук місцевих майстрів.
Акредитація на веб-сайті: koronaukr.com
Довідка:
Організаторами гала-туру є ТОВ «Дінайтур» (http://www.dinaitour.com) спільно з PR-лігою (http://pr-liga.org.ua/) .

Комментарии закрыты.