25.03.2014. | Автор:

Гайдамаки» зіграють на «Славське Рок»Гайдамаки» зіграють на «Славське Рок»
Міжнародний фестиваль «Славське Рок» анонсує доповнення у line-up Вечірньої сцени. — липня гостей «Славське Рок» потішать своїми виступами також «Гайдамаки», «Трутні», «Oт Vinta», Animals’ Session та Dritte Wahl (Німеччина). Раніше були проанонсовані на Вечірню сцену гурти: «Тартак», «Піккардійська Терція», Sztywny Pal Azji (Польща), Los Colorados, «ДримбаДаДзиґа», Jack O’Lantern, WashingTones.
«Гайдамаки» — фольк-рок-гурт з, майже -ти річною історією, на чолі з харизматичним та яскравим Олександром Ярмолою. Добре знані в цілому світі, «Гайдамаки» представляли Україну на таких всесвітньо відомих фестивалях, як Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock та багатьох інших. «Гайдамаки» — це перший український гурт, що підписав договор з потужним британським рекордингом EMI. На фестивалі в Славську «Гайдамаки» покажуть своє шоу у стилі «козак-рок», наповнене синтезом року, дабу, панку і ска, сумішшю української та балканської музики в супроводі нестандартного віджеїнгу від світових майстрів.
DritteWahl — німецький панк-рок гурт з Ростока. В перекладі з німецької dritte wahl означає третій вибір. Свій політичний панк-рок з дуже прямими текстами німці творили ще у 88-му, в комуністичній Східній Німеччині. У 98-му гурт заснував власний рекординговий лейбл Rausch Records, який пізніше перейменували на Dritte Wahl Records. За роки плідної праці гурт записав альбоми.
Oт Vinta — лідер української рокабілі-сцени. Заснований у дальнему 93-му, рівненський гурт интенсивно використовує у своїй творчості український фольк — за це їхній стиль виконання назвивають «украбілі». Учасники гурту на чолі з неперевершеним Юрієм Журавлем за довгу історію нередко змінювались, поки не досягли того найкращого складу, який присутній в гурті сьогодні. Драйвові «Oт Vinta» неодноразово брали участь і перемагали на багатьох фестивалях, вони були гостями першого «Славське Рок» у р.
Animals’ Session — рок-гурт з Миколаєва. Свою музику учасники присвячували різним тваринам (звідси назва студійних сесій — «Animals») та явищам природи. Після того, як у -му до гурту приєдналась вокалістка Олександра Макаровська, Animals’ Session записали по-справжньому зрілий альбом. У серпні цього року група святкуватиме своє десятиріччя.
«Трутні» — команда, що грає у стилі хард-рок. Засновником та беззмінним ідейним лідером гурту є Олег Гончар, який пише пісні та музику для команди. «Трутні» двічі ставали переможцями на всеукраїнському рок-фестивалі «Тарас Бульба» у та роках. Гурт брав участь у багатьох українських фестивалях та неодноразово виступав за кордоном.
Line-up Денної сцени цього року виглядає так: «Тринадцять», Sweetlo, «Медовий полин», «АКК», «Ренесанс», Minamorali, Vivienne Mort, Dumb Surgeon, Орган!к. За останній гурт, що буде виступати на Денній сцені, до 1 липня триває голосування на офіційних сторінках фестивалю в соцмережах.

Комментарии закрыты.