25.09.2014. | Автор:

«Французька весна» запалить вогні «Французька весна» запалить вогні

У квітні в Україні відбудеться -та «Французька весна». Фестиваль представить багату мистецьку програму — оригінальні проекти з Франції та цікаві спільні франко-українські починання.
«Магія вистави, вражаюча кількість глядачів, захоплення від побаченого… такі моменти не забуваються і тільки підтверджують наше бажання проводити квітневий фестиваль з року в рік», — такими словами Пан Ален Ремі, засол Франції в Україні, відкрив прес-конференцію, присвячену цьогорічній «Французьській весні».
Відкриватиме фестиваль вулична вистава «Вогні», 2 квітня, у Національному Ботанічному саду ім. М. Гришка. Відвідувачі зможуть прогулятися по вечірньому саду, осяяному світлом тисяч вогнів та відчути колдунічну атмосферу полум’я та темряви, заного подивитися на старовинний парк на пагорбах Дніпра. Кульмінацією вистави стане піротехнічне шоу.
Проекти «Французької весни» відбуватимуться у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові протягом усього квітня місяця. Серед найцікавіших подій: кіно- та театральні прем’єри, виставки творів сучасного мистецтва, стріт арт перфоменси, а також лекції про мистецтво, зустрічі з відомими французькими митцями. З розкладом подій можна ознайомитися на веб-сайті institutfrancais-ukraine.com.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.