30.06.2015. | Автор:

Фотовиставка «Україна туристична» була представлена під час проведення днів культури України у В»єтнамі
робіт переможців цьогорічного фотоконкурсу «Україна туристична» були представлені на виставці «Україна сьогодні» у муніципальному музеї м.Хошімін у В»єтнамі під час проведення Днів культури України у цій країні. Роботи були спеціально відібрані Міністерством культури України для представлення туристичного потенціалу нашої країни. Представлені на виставці фотороботи ілюструють практичні всі регіони нашої держави — Крим, літні та зимові Карпати, узбережжя Азовського моря, а також замки та фортеці України та природні заповідники.
Відкриваючи виставку защитник Міністра культури України Тимофій Кохан наголосив, що сьогодні є надзвичайно важливим, аби интенсивно розвивався культурний обмін між обома країнами. «Фотороботи чудово ілюструють те, якою є Україна сьогодні, який її культурний, туристичний та економічний потенціал», — зазначив він на відкритті фотовиставки.
Фотовиставка «Україна туристична» є результатом Третього всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії, який щороку проводить Асоціація журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України». Кожного року за плодами конкурсу журі відбирає кращих фоторобіт, які ілюструють туристичний потенціал нашої держави. року у конкурсі брали участь фотографів, які представили понад 0 фоторобіт.
Цьогорічними партнерами фотоконкурсу «Україна туристична» стали: ПрАТ «УСК Княжа Вієнна Іншуренс Груп», міжнародна асистуюча компанія «AP Companiens» та авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України». «Фотовиставка спонукає людей більше подорожувати і постійно відкривати щось нове, і особливо приємно, що в Україні є чимало таких туристичних місць, про які навіть і не підозрюєш», — зазначила директор з андерайтин—гу особистих видів страхування ПрАТ «УСК Княжа» Вікторія Распопова.

Комментарии закрыты.