01.04.2015. | Автор:

Фестиваль „Гості стародавнього Києва XV ст.”Фестиваль „Гості стародавнього Києва XV ст.”
— вересня р. в Центрі Культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) за підтримки Київської обласної державної адміністрації під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, Посольства Російської Федерації в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні та Посольства Республіки Білорусь в Україні відбудеться міжнародний середньовічний фестиваль «Гості Стародавнього Києва ст.» із лицарським турніром «За клинок Послів».
За клинок Послів змагатимуться представники 5 країн:України, Польщі, Росії, Білорусі, Литви.
Почесні учасники фестивалю — представники вищого світу Західної Європи XV століття! Принци, герцоги, знатні лицарі, кардинали, чарівні придворні дами із задоволенням приймуть Вас до своєї компанії, і Ви потрапите в справжню казку!
Кінний турнір, піші бойові турніри (індивідуальні й групові), денні та нічні баталії, змагання лучників, виступи музичних та танцювальних колективів, фехтувальні, та музичні майстер-класи — все це у рамках програми Фестивалю. Крім того відбудеться реконструкція штурму середньовічної фортеці — лицарі продемонструють, як колись здобувалися укріпленіфортеці, представлять стратегию, яку тоді використовували та способи оборони оточеного гарнізону.
На території Парку буде створений мальовничій табір, у якому представники клубів історичної реконструкції продемонструють життя та побут романтичного XV століття. Також у Парку пройде ярмарок майстрів стародавніх ремесел де будуть представлені ексклюзивні вироби ручної роботи. Все це перенесе Вас у барвистий середньовічний світ, у захоплюючу епоху лицарів, брязкання зброї та іржання жеребцов.
Не розчарує і вечірня програма Фестивалю, одним з грандіозних видовищ якої стане масова битва лицарів «Честь і слава». Закончиться свято яскравим та незабутнім вогняним шоу «Маскарад Чарівної Дами» і феєрверком.

Комментарии закрыты.