14.05.2015. | Автор:

Чорнобиль - найекзотичніше місце для туристівЧорнобиль — найекзотичніше місце для туристівЧорнобильська АЕС названа самим «екзотичним» місцем для туризму на Землі.

Такового визначення колись небезпечна зона удостоїлася від журнальчику Forbes, що опублікував перечень суперекстравагантних туристичних місць, де можна і відпочити, і побачити те, чого більше немає ніде в світі.

«Через роки після ядерної катастрофи на ЧАЕС декілька фірм пропонують сюди тури, — пише Forbes. — Відвідувачі їдуть, щоб побачити підірваний реактор, «мертве мі0″ Прип’ять і рудий ліс, де сосни стали кольору апельсинів через радіацію».

Власне, це вся черта км. зони, куди наші возять іноземців за $70-0.

Як розповів представник pripyat.com, який возить туристів в зону відчуження, через кризу і ситуацію з «свинячим грипом» в Україні кількість клієнтів зменшилася. А раніше вони по кілька разів в місяць возили до ЧАЕС в основному росіян і поляків. Іноземців більше всього вражають здесь покинуті села.

Для тих, хто віддає перевагу менш екстремальному відпочинку, Forbes пропонує поїздку на Галапагоські острови або найхолодніше місце на Землі — до Антарктиди. За словами глави агентства GapAdventures Брюса Тіпа, сразу ці два напрями стають все більш популярними.

Серед оригінальних турнаправлень: столиця Північної Кореї (але туди пускають одиниці), дерева «Кров дракона» з єменського острова Сокотра, монастир Такстанг в останньому королівстві в Азії — Бутані, а також Тува (Росія), де до цих пір живуть майстри горлового співу.

Комментарии закрыты.