12.11.2014. | Автор:

Чи потрапить закарпатський мілітарі-отель Грінгоф в книжку Божевільні готелі?Чи потрапить закарпатський мілітарі-отель «Грінгоф» в книжку «Божевільні готелі»?Не виключено, що в наступне видання книжки «Божевільні готелі» німецької журнальчикістки Беттіни Ковальовські увійде мілітарі-отель «Грінгоф» у Воловецком районі Закарпаття.
У його концепцію закладена історія угорської оборонної лінії Арпада, спорудженої для запобігання узяттю карпатських перевалів Червоною армією в р. Стіни готелю прикрашають відповідні тактичні карти і архівні фото того часу. Підвальним приміщенням і одночасно фундаментом служить один з бункерів оборонної системи.
Серед інших прикладів: у готелі Misani (Санкт-моріц, Швейцарія) кожен з номерів оформлений в стилі тієї або іншої національної культури. В даному випадку — сіамською, а у новозеландському парку «Вайтомо» зробив посадку готель-літак -х років. Втім, на борт Plane Hotel візьме далековато не всіх охочих — в нім всього лише два номери, але зі всіма зручностями і прекрасним виглядом з пілотської кабіни

Комментарии закрыты.