21.06.2014. | Автор:

червня в Ужгороді пройде Третій Закарпатський Парад Наречених.Ти заміжня жінка, або тільки мрієш про одруження? Твоє весілля вже в минулому, або тільки в планах? Хочеш стати на один денек королевою та відчути захоплені погляди перехожих? Ми даруємо тобі унікальну можливість поринути в атмосферу незабутнього свята! На Для тебя знову чекає Закарпатський Пapaд Hapeчених! Свято відбудеться червня року, до Денька Молоді та Денька Конституції України.
В програмі свята:
* Фотосесія наречених;
* Автопробіг весільного кортежу;
* Фестиваль «Закарпатське весілля;
* Фуршет для учасниць;
* Пapaд Hapeчених вулицями мі0;
* Концертна програма;
* Вечірка в нічному клубі;
* Конкурси, майстер-класи та багато сюрпризів.

В рамках акції заплановано проведення конкурсів на кращий весільний букет, кращу зачіску, кращий макіяж, найнезвичайніше весільне вбрання, тощо.
Для участі в Пapaдi Hapeчених необхідно до 1 червня зареєструватись на веб-сайті www.parad.uz.ua або www.neponyal.com Участь в Пapaді безкоштовна. Кількість учасниць необмежена.
Всі учасниці отримають фотосесію, подарунки від спонсорів та беруть участь в конкурсах! Формат фотосесії визначає оргкомітет.
За плодами реєстрації буде відібрано учасниць, які будуть забезпечені послугами салонів краси, весільними букетами та місцем в кортежі за рахунок організаторів.
Іншим учасницям буде запропоновано забезпечити для себя весільними атрибутами власноруч.
Організатори Акції:
* Закарпатська ліга КВН;
* Корпорація свят «Не Сообразил»;
* Кафедра туризму УжНУ;
* Туристичний інформаційний центр Закарпаття;
* Студентська республіка.
Запрошуємо до співпраці салони весільного вбрання, салони краси, перукарні, магазини квітів, фотостудії та інші суб’єкти підприємницької діяльності, що надають послуги весільного спрямування.
Телефони для довідок: (0) 5—, (0) 690—

Комментарии закрыты.