24.07.2014. | Автор:

5 фестиваль туристичної журнальчикістики пройшов на Полтавщині5 фестиваль туристичної журнальчикістики пройшов на Полтавщині

8- червня в Полтавській області відбувся 5 фестиваль туристичної журнальчикістики. В ньому прийняли участь більше представників ЗМІ. Вони ознайомилися з новими туристичними об’єктами та маршрутами Полтавщини.

Фестиваль проходив за підтримки оператора роумінгу TravelSim, Асоціації журнальчикістів «Туристичний прес-клуб» та Полтавської обласної державної аміністрації.
За статистичними данними у минулому році Полтавську область відвідали 1 млн туристів. «Полтавщина має величезний туристичний потенціал, — наголосила Лариса Оніщук, начальник відділу Полтавської облдержадміністрації. — З нашим краєм повязано більше 700 імен видатних письменників, етнографів». Сразу адріністрація працює над створенням єдиного обласного туристичного кластира та спілки екскурсоводів. Це сприятиме розвиткові туризму в області.

Маршрут фестивалю проходив вздовж Дніпра. У Світлогорську журнальчикісти мали змогу ознайомитися з новою базою відпочинку «Сберегал», що розташована на березі Дніпродзержинського водосховища, де Ворскла впадає у Дніпро. База є прекрасним місцем для корпоративного відпочинку, та особливо вона сподобається завзятим рибалкам, бо на «Березі» для их створені усі умови: є швидкохідні катери та сучасне оснащення для риболовлі.

Отдалі учасники фестивалю відправилися водним шляхом до старовинного села Келеберда, окрасою якого є відновлена козацька церква та монумент Тарасові Бульбі.
Фінальна частина фестивалю пройшла у наймолодшому місті Полтавської області — Комсомольську. У цьому році він відзначив ювілей — -річчя з денька заснування. Мі0 омивається одразу ріками Псел і Дніпро. Тому здесь интенсивно розвиваються водні види спорту, серед яких є досить екзотичні для нашої країни такі як драгонбон (гребля на -місному каноє, яке має голову дракона і хвіст).

Міський голова Комсомольська Сергій Супрун розказав, що мі0 планує розвивати фестивальний туризм. «Ми плануємо створити регіональний туристичний продукт з нульового варіанту. Хоча Комсомольск не має древньої історії, у нього є усі можливості для того, щоб стати осередком для спортивного, паломницького та фестивального туризму», — підкреслив Супрун.

Наприкінці фестивалю був підписаний меморандум про співпрацю між Міською радою Комсомольська та Асоціацією журнальчикістів «Туристичний прес-клуб».

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.