11.03.2015. | Автор:

Визначено кращих фоторобіт про туристичну УкраїнуЗавершився Третій Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична».

Свої роботи на конкурс надіслали фотографів з усієї України, понад 0 фоторобіт було представлено на розсуд журі. Була відібрана фотографія. Ці роботи-переможці будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах за кордоном, а також під час міжнародних туристичних форумів у Києві.

Результатом цьогорічного конкурсу туристичної фотографії стала підсумкова виставка кращих фоторобіт «Україна туристична», відкриття якої відбулося вересня в Будинку художника.( м. Київ,в ул.Артема1/5) Виставка триватиме до 8 жовтня року.

Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави. «Цей проект принесе свій внесок у підвищення туристичної привабливості України як для українських, так і закордонних туристів», — зазначила Голова Державного агентства з туризму і курортів Олена Шаповалова.

За словами голови Асоціації журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України» Ігоря Слісаренка, всеукраїнський конкурс туристичної фотографії має об‘єднати як професійних фотомитців з усіх регіонів України, так і аматорів, аби створити загальноукраїнський контекст туристичної фотографії.

Конкурс було проведено Асоціацією журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів, Спілки журнальчикістів України, авакомпаниї «Міжнародні Авіалінії України», страхової компанії «Княжа», асистуючої компанії «AP Companies».

Комментарии закрыты.