15.04.2014. | Автор:

В Чернівецькій області діє Асоціація працівників туристичної сфери „Туристична Буковина”В Чернівецькій області діє Асоціація працівників туристичної сфери „Туристична Буковина”

Чернівецька область — одна з найцікавіших територій в Україні для розвитку туризму. Природне розташування та значні рекреаційні ресурси, багата та унікальна архітектурна спадщина, самобутній неповторний спектр збережених традицій в мистецтві та культурі розкривають широкийі перспективи для розвитку міжнародного та внутрішнього туризму.

З метою використання потенційних можливостей і створення положительного іміджу туристичної Буковини, підвищення рівня обслуговування працівниками туристичних та супутніх галузей економіки мі0 Чернівці та області у році була створена Асоціація працівників туристичної сфери Чернівецької області «Туристична Буковина». З року Асоціація співпрацює з Чернівецькою міською радою. Плодами цієї співпраці стали: створення Туристично-Інформаційного Центру, розробка стратегічного плану розвитку Чернівців до року і ціла мала інших проектів.

Наразі в Інформаційному центрі, розташованому в центрі мі0 Чернівці по вулиці Головній, гості Буковини можуть отримати вичерпну інформацію щодо туристичних об’єктів, маршрутів, місць розташування та туристичних компаній.

За підтримки Німецького Бюро Технічного Співробітництва (GTZ) Асоціація впровадила декілька проектів, що сприятимуть розвитку туристичної галузі. Зокрема, це створення туристичного інтернет-порталу, де зібрана інформація про рекреаційний потенціал Буковини, наявну туристичну інфраструктуру.

В планах Асоціації — створення аудіогіду по туристичних маршрутах історичної частини обласного центра. Записи будуть здійснені на українській, англійській, німецькій та російській мовах. Для підвищення якості послуг, що надаються туристам, передбачене проведення тренінгів для працівників готелів, ресторанів, екскурсоводів.

З метою ознайомлення з туристичними принадами та маршрутами в середині жовтня цьго року Асоціацією був проведений прес-тур для провідних засобів масової інформації України. В ході туру журнальчикісти ознайомилися з найцікавішими туристичними об’єктами Чернівців та області: оздоровчим комплексом «Сонячна равнина», гірсько-лижним курортом «Мигово», етно-комплексом «Стіжок», гірською базою «Ковчег». Також представники ЗМІ відвідали монастир «Анина гора» та село Біла Криниця.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.