20.03.2015. | Автор:

УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО ЗАПРОШУЄ — VIII виставка-ярмарок сільського туризмуУКРАЇНСЬКЕ СЕЛО ЗАПРОШУЄ — VIII виставка-ярмарок сільського туризмуДо уваги учасників туристичного ринку Закарпаття, Туристично інформаційний центр Закарпатя рекомендує прийняти участь та відвідати: НАЦІОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ-ФЕСТИВАЛЬ ЕКО-Відпочинок :національні особливості, який відбудеться — травня р, у НК «Експоцентр України», пр-т Глушкова, 1, Київ, Україна
ПРО ВИСТАВКУ
Прагнення сучасної людини до здорового методу життя — тенденція сьогодення.
Все більше людей починають приділяти увагу питанням підвищення якості свого життя — це і власна оселя, меблі, продукти здорового харчування, оздоровлення і відпочинок.
У зв`язку з цим достатньо затребуваний та набуває популярності в нашій країні і за кордоном екологічний та сільський зелений відпочинок. Він охоплює широкий диапазон форм відпочинку: від відпочинку у сільській місцевості, відпочинку у туристичних центрах і курортах, що розташовані у селищах і малих містах, до відпочинку у сільських дворових господарствах. Крім того, такий спосіб відпочинку доступніший за ціною, що в умовах економічної кризи набуває безперечної переваги.
Виставка-фестиваль ЕКО ВІДПОЧИНОК надає можливість учасникам представляти все розмаїття індустрії відпочинку та розваг, вивчати очікування і інтереси майбутніх споживачів та реалізовувати свої пропозиції безпосередньо клієнтові.
Виставка-фестиваль не тільки презентуватиме курорти, природні та історико-культурні багатства, але й сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості регіонів, розвитку їхньої базової інфраструктури та поліпшенню екології в цілому і якості кожного окремо взятого людського життя.
Проведення футбольного чемпіонату Євро- в нашій країні та необхідність комфортабельного розміщення іноземних туристів та футбольних вболівальників відкривають широкийі перспективи для збільшення кількості приватних осель та мініготелів. Тому в рамках виставок відбудеться традиційна виставка-ярмарок сільського туризму «Українське село запрошує» та захід «Європейське село в Україні».
Також в програмі: семінари, презентації, музичні фестивалі, виступи етно-колективів, фольклорних ансамблів, дегустації тощо.
Туроператори, туристичні агенції, власники готелів, апартаментів та ін. видів розміщення, власники event-агенцій, представники державних відомчих організацій та кінцеві споживачі зможуть ознайомитися з широким диапазоном пропозицій, встановити нові контакти, отримати інформаційні матеріали, наперед спланувати відпочинок.
За детальнішою інформацією про виставку та умовами участі звертайтеся: Наталія Васильєва
Tel.: + 4 2 93 Е-mail: nva@greentour.com.ua, vgt@i.com.ua Web: www.greentour.com.ua

Комментарии закрыты.