13.06.2014. | Автор:

Страхова компанія Просто страхування стала партнером Асоціації журнальчикістів Туристичний прес-клуб УкраїниСтрахова компанія «Просто страхування» стала партнером Асоціації журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України»

Одна з провідних страхових компаній України «Просто страхування» стала партнером Асоціації журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України», яка об»єднує журнальчикістів, які висвітлюють туристичну тему. Про це повідомив під час засідання Туристичного прес-клубу в інформаційному агентстві УНІАН начальник управління медичного страхування Сергій Кучеренко. У рамках співпраці між Асоціацією журнальчикістів та СК «Просто страхування» буде проведено декілька прес-турів по Україні — зокрема, у вересні-жовтні заплановано поїздку журнальчикістів до 1-го з кращих гірськолижних курортів України Славського. Під час поїздки особливу увагу буде приділено безпеці туристів протягом майбутнього гірськолижного сезону.

За словами Сергія Кучеренка СК «Просто страхування» цього року має намір интенсивно співпрацювати з туристичними компаніями, запропонувавши кілька актуальних для туристичного ринку страхових продуктів. «Сьогодні страхові компанії змушені швидко реагувати на тенденції туристичного ринку, тому одними з найактуальніших страхових продуктів, які ми пропонуємо, є страхування від анулювання поїздки, а також на випадок невидачі візи», — зазначив Сергій Кучеренко. — Також актуальним залишається страхування майна під час вашої відпустки».

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.