20.10.2014. | Автор:

Розвиток внутрішнього туризму підтримають українські туроператориРозвиток внутрішнього туризму підтримають українські туроператори

січня в інформаційному агентстві УНІАН відбулась прес-конференція за участю Олега Литвяка, директора державного підприємства «Національний туристичний офіс», Олени Шаповалової, президента Асоціації лідерів турбізнесу України, Аркадія Маслова, генерального директора ТОВ «АЛТУ-ЕКСПО».

Учасники прес-конференції повідомили про початок впровадження системних заходів, спрямованих на підтримку і розвиток внутрішнього туризму в Україні в межах VI Міжнародної туристичної виставки «Український туристичний форум (весна)». «Вже издавна прийшов час, если необхідно комплексно розвивати внутрішній і в’їзний туризм України. І спільний виставковий проект Національного туристичного офісу і Асоціації лідерів турбізнесу України покликаний стати флагманом вирішення нагальних завдань туристичної сфери, — зазначив Олег Литвяк.

В межах згаданого комплексу заходів для представників регіонів України буде видіелена окрема зона, де на особливих умовах можна буде презентувати туристичні ресурси для потенційних туристів і для фахівців туристичної галузі. Спеціально для туроператорів з внутрішнього і в’їзного туризму також передбачені виставкові площі за зниженими цінами. «Пропозиції користуються попитом — за перші два тижні початку підготовки до виставки-форуму вже заброньовано понад % виставкових площ, — повідомив Аркадій Маслов. Крім того у році УТФ виходить в регіони з серією семінарів і майстер-класів для турагентів.

Вперше в рамках Українського туристичного форуму працюватиме зона для потенційних туристів — ярмарок турів. Протягом трьох днів виставки всі охочі зможуть не лише оцінити весь диапазон пропозицій, а й придбати тури від провідних туроператорів України за спеціальними цінами.

«Ми очікуємо, що ярмарок відвіє не менше 000 потенційних туристів, — зазначила Олена Шаповалова. — Впевнені, що входи, які ми ініціюємо в рамках Українського туристичного форуму сприятимуть залученню інвестицій у туристичну галузь, розбудові мережі національних туристичних маршрутів і розвитку внутрішнього і в’їзного туризму в Україні».

Довідка
Український туристичний форум (УТФ) — це спільний проект Асоціації лідерів турбізнесу України (АЛТУ) і державного підприємства «Національний туристичний офіс», що проходить за підтримки Міністерства культури і туризму України. Форум органікличується двічі на рік (весною і восени), починаючи з року. УТФ — це професійний захід, який поєднує виставку з насиченою діловою програмою, який покликаний об’єднати зусилля фахівців турбізнесу для вирішення бізнес-завдань у туристичній галузі та сприяти формуванню цивілізованого туристичного ринку України. Технічний організатор виставки — компанія «АЛТУ-ЕКСПО».

VI Міжнародна туристична виставка «Український туристичний форум (весна)» відбудеться березня — 2 квітня року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б, ст. м. Нивки)

Комментарии закрыты.