10.10.2014. | Автор:

Кількість туристів в Україні зменшилася на 4%Кількість туристів в Україні зменшилася на 4%За дев’ять місяців нинішнього року туристичні потоки до України зменшилися на 4% порівняно з минулим роком. Число екскурсантів знизилось на 7%. Ці попередні данні оголосив Анатолій Пахля, голова Державної служби туризму і курортів. Він зазначив, що в Крим приїхало на % менше відпочиваючих. Станом на вересня року на півострові побувало 4,5 млн людей, з их 8 тис відпочивали по туристичним оковівкам. Це на % менше, ніж у минулому році. Разом з тим пансіонати та санаторії Автономної республіки не пустують. «На 0% заповнені такі оздоровниці, як Дніпро, Утьос, Ореанда», — сказав Пахля.
Закарпатський регіон зберіг позитивну динаміку. Здесь відпочило на 2% більше людей, ніж минулого року. Якщо ж враховувати останні чотири роки, то приріст туристів, що відвідали Закарпаття, складає 74%. У Львівській області теж спостерігається позитивна тенденція. На Київщині число екскурсантів збільшилось у шість раз. У Севастополі відбувся невеликий приріст туристів — на 1%.
За прогнозом Пахлі вересень та жовтень будуть достатньо активними з точки зору туризму. «Висновок можна зробити такий: в умовах кризи туризм продовжує розвиватися», — підкреслив він.
Ваговим стимулом для розвитку галузі є підготовка до проведення футбольного чемпіонату «Євро «. За словами голови Державної службою туризму і курортів, вже розроблено 1 туристичних маршурутів у регіонах, де відбудуться змагання. В процесі розробки знаходяться ще національних туристичних маршуртів. «До кінця року буде записано аудіо екскурсій, а також панорамних турів. Людина зможе відслідкувати маршрут, цікаві об’єкти розташовані на ньому, включаючи точки проживання та харчування, через мережу інтернет», — розказав Анатолій Пахля. Також він повідомив, що на промоцію України в рамках Євро виділено 8 млн 800 тис грн. До жовтня буде розроблений механізм сертифікації, яку проходитимуть не лише готелі, а й пансіонати, бази відпочинку, що прийматимуть туристів під час чемпіонату Європи.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.