13.03.2015. | Автор:

Фестиваль туристичної журнальчикістики пройшов на ХерсонщиніФестиваль туристичної журнальчикістики пройшов на Херсонщині

— червня на Херсонщині відбувся VI Фестиваль туристичної журнальчикістики України, організований за підтримки Асоціації журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України», Київської обласної державної адміністрації та Страхової компанії «УНІКА».
VI Фестиваль туристичної журнальчикістики проходив в рамках акції «Відпочивайте в Україні». Фестиваль стартував червня у Херсонській області та завершився 2 липня на Київщині. В рамках події були організовані інформаційні входи, спрямовані на підтримку внутрішнього та в’їзного туризму, розвиток курортно-санаторного потенціалу, нових туристично-екскурсійних маршрутів по Україні.
Під час перебування на Херсонщині журнальчикісти ознайомилися з туристичним потенцікрасном краю: на полуострові Джарилгач був презентований новий туристичний маршрут: «Маяки Херсонщини — найдавніші в Європі», новий історико-розважальний комплекс «Зелені хуториТаврії», відвідали мі0 фестивалів — Голу Пристань, а також мі0 Скадовськ та Лазурне, де знаходяться дитячі оздоровниці та табори. Одним з найкращих таборів Херсонщини та всієї України вважають табір «Аврора», розташований на березі Чорного моря. Для представників ЗМІ була організована екскурсія по території оздоровниці.
Однією важливих тем Фестивалю стала безпека туристів, допомога при нещасних випадках в дорозі. У рамках Фестивалю Компанія «УНІКА» забезпечила проведення інформаційно-освітніх проектів, спрямованих на популяризацію програм страхування туристів. А кожен учасник Фестивалю був застрахований від нещасного випадку за програмою Компанії «УНІКА».
Страхова компанія «УНІКА» є офіційним страховим партнером акції «Відпочивайте в Україні». Напередодні початку туристичного сезону- УНІКА була визнана найкращою в Україні у класі «Особисте страхування» за плодами національного галузевого рейтингу Insurance TOP. Окрім того, Компанія «УНІКА» вже понад років займає лідируючі позиції на ринку авіастрахування України, у тому числі зі страхування авіаційного КАСКО, відповідальності авіакомпаній перед третіми особами, пасажирами, за багаж, вантаж, пошту, якість продукції, відповідальності адміністрацій і служб аеропортів.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.