22.11.2014. | Автор:

Фестиваль «Кам’янець – земля героїв-»

З вересня до 2 жовтня у древньому місті Камянець-Подільський відбудеться фестиваль «Кам’янець — земля героїв-». Учасники і гості дійства перенесуться до Доби Сарматизму, в якій панує героїзм, доблесть, честь, правда і справедливість. На ваших глазах постане відтворене покоління справжніх воїнів, втіелене учасниками із України, Білорусії, Росії, Польщі та Шотландії. А реконструкція старовинного балу ХVII століття із автентичними танцями та бездоганними старовинними мотивами викликає щире захоплення у будь-якого найбільш затятого скептика. Свої неабиякі вміння продемонструють і ремісники, втаємничивши вас у містичний обряд створення звичних нам речей за старовинною технологією.

Фестиваль «Кам’янець — земля героїв-» — наступник легендарної «Terra Heroica», що організований за підтримки мережі готелів «7 днів» та Кам’янець-Подільської міської ради.

Спеціально для поціновувачів історії готель «7 днів» підготовав програму відвідування фестивалю, що складатиметься з театралізованих екскурсій в табір та Фортецю, майстер-класів з середньовічних танців, занурення в побут та життя героїв тих часів. Кульмінацією програми стане знамените «Шоу в фортеці» 1 жовтня, що знову перенесе жителів сучасного світу у реальність попередніх епох, закрутить легендами, заколише байками, розважить піснями та зачарує незвичайною атмосферою Свята в справжній середньовічній Фортеці, що оживе лише на одну ніч для всіх його учасників. Детальна програма туру є на веб-сайті www.7dniv.ua.

Вартість вхідних квитків до Кам’янець-Подільської Фортеці на період фестивалю становить грн.

Комментарии закрыты.