25.03.2014. | Автор:

Започатковано щорічний конкурс туристичної фотографіїЗапочатковано щорічний конкурс туристичної фотографії

В Україні започатковано щорічний Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Час відпочивати в Україні», який відбуватиметься напередодні Денька туризму в Україні ( вересня). Організаторами заходу виступили Асоціація журнальчикістів «Туристичний прес-клуб України» спільно з Державної службою туризму і курортів, комітетом з Національної премії України імені Траса Шевченко, управління культури і туризму Київської облдержадміністрації та Київською обласною туристичною агенцією.
Перший конкурс присвячений Київщині. Василь Романчишин, начальник управління культури і туризму Київської обласної держадміністрації, пояснив це тим, що Київщина є туристичними воротами нашої країни. «Ми хочемо, що Україну знали не лише по Криму та Карпатах», — додав він. Перед проведенням конкурсу були організовані три фотопленери, під час яких фотографи могли ознайомитися з мальовничими місцями Київської області.
Анатолій Пахля, голова Державної службою туризму і курортів, зазначив, що конкурс туристичної фотографії — прекрасний вид промоції держави. Тому надалі захід буде присвячений іншим регіонам України.
У конкурсі могли приймати участь як професійні фотографи, так і любителі. кращих фоторобіт будуть представлені на виставці «Час відпочивати в Україні. Київщина туристична», відкриття якої відбудеться вересня о годині у галереї Спілки майстрів народного мистецтва України (Київ, вул. Рейтарська, -а). вересня журі визначить фіналістів, создателям трьох найкращих робіт буду вручені призи. Результатом акції стане випуск компакт-диску «Час відпочивати в Україні: Київщина туристична». Планується також створення фотобанку туристичної фотографії.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.