25.03.2014. | Автор:

З туристами потрібно працюватиЗ туристами потрібно працюватиКриза змінила пріоритети і багатьох українців, але бажання подорожувати, відпочивати залишилось…..але з клієнтами потрібно працювати

В Ужгороді працює близько 70 турфірм, діяльність котрих зорієнтована на туризм за межами Закарпаття, але жодна з их не популяризує Ужгород та наш край за межами Закарпаття? Максимум 1 чи 2, у межах своїх турів та програм.
В Ужгороді працює понад засобів розміщення, з номерним фондом понад 00 місць. При 0-відсотковій завантаженості, протягом року вони можуть прийняти близько 0 тисяч туристів. Реально маємо %, або за рік продається 0 тисяч місць проживання, що приносить готельєрам у рік близько мільйонів гривень.
В Ужгороді працює понад 0 закладів громадського харчування, котрі в рік обслуговують близько 0,75 мільйона туристів, та роблять річний оборот близько мільйонів гривень.
Причому, переважна кількість засобів розміщення та харчування здійснює діяльність через суб’єктів підприємницької діяльності, платників єдиного податку.
Скільки коштів витрачається на рекламу? Де? На ці питання нескладно дати відповідь, аналізуючи наявну інформацію.
Криза змінила пріоритети і багатьох українців, але бажання подорожувати, відпочивати залишилось. Інша справа, хто з названих фірм працює на українському ринку? Через кого? Так, через посередників. Котрі разом з популярними турами в Карпати продають і Закарпаття. На 1-2 дні. Але перш за все продають соперників, у Львівській, Івано-Франківській області, де клієнти проживають, лікуються у санаторіях.

Сьогодні повинні діяти антикризові програми, котрі є комплексними, і повинні включати процеси оптимізації діяльності підприємств з врахуванням реальних потреб, тенденцій ринку.

Комментарии закрыты.