19.11.2015. | Автор:

Відбудеться міжнародна конференція Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів ЄвропиВідбудеться міжнародна конференція «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи»

Під головуванням защитника голови Закарпатської обласної ради Василя Брензовича відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки міжнародної конференції «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи», проведення якої під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Президента України та Кабінету Міністрів України намічено на — квітня року в м. Ужгороді.

На засіданні обговорено завдання обласних установ та відомств щодо підготовки конференції, зокрема виготовлення фотовиставок та відеофільму з проблематики конференції, друкованої та рекламної продукції, інформаційного та транспортного забезпечення її учасників тощо.

Визначено конкретні доручення щодо реалізації плану заходів з підготовки та проведення зазначеної конференції, затверджених віце-прем’єр-міністром України Г.М.Немирею.
Протягом січня головою обласної ради М.М.Кічковським спільно з іншими членами оргкомітету буде проведено ряд організаційних заходів з метою активізації підготовки конференції.

Комментарии закрыты.