25.03.2014. | Автор:

В Ужгороді знову будуть миколайчики і... єдиний в Україні парад Миколаїв.В Ужгороді знову будуть «миколайчики» і… єдиний в Україні парад Миколаїв.Справжні Миколаїв та Діди Морози проїдуться святковим кортежем по головним вулицям мі0 разом з музиками, щоб привітати з наступаючими новорічно-різдвяним святами жителів та гостей Ужгорода.

Кожного, хто прийде на пл.Театральну грудня, чекає святкова акція від Управління освіти Ужгородської міської ради та громадської організації «Панонія», під час якої близько 00 школярів у ролі «малеханьких миколайчиків» роздаватимуть дітям солодощі.

Свято Святого Миколая на Закарпатті розпочнеться грудня традиційним встановлення найпершої в Україні обласної ялинки. Головна ялинка Закарпаття, що традиційно встановлюється на площі Театральна буде прикрашена найкращими ялинковими іграшками що зробили власноруч школярі та дошкільнята мі0 Ужгород.
А о .00, на площі Театральна, новорічно-різдвяні свята розпочнуться традиційним дитячим променадом «миколайчики» до свята Святого Миколая, що триває вже рік. Відразу ж, цього денька, помічники Святого Миколая відправлять тисячі листів закарпатських дітей до Фінляндії Святому Миколаю, а в книжковому магазині «Кобзар» пройде закарпатський книжковий фест «Книжка на Миколая», де традиційно продемонструють новинки закарпатського книговидання року.
Основна акція Парад Миколаїв розпочнеться на площі Театральна — чимало сюрпризів, фото сесія з Миколаями, розваги, і звичайно запалення вогнів головної ялинки Закарпаття.

Святкові організували «Закарпатська ліга КВН», Корпорація свят «Не Сообразил», кафедра туризму УжНУ, Туристичний інформаційний центр Закарпаття за підтримки Управління у справах, культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради та управління освіти Ужгорода.

Комментарии закрыты.