25.03.2014. | Автор:

В Славсько розпочався пленер живописецівВ Славсько розпочався пленер живописеців

В карпатському курорті Славсько Львівської області розпочав свою боту IV Міжнародний пленер живопису. Його участниками стали понад живописеців. В основному це митці зі Львова, Ужгорода, Трускавця та інших міст України — Ялти, Одеси, Донецька, Харкова, Запоріжжя, Києва, також є представники з Мінська та Москви.
Організаторами цього пленеру, як і попередніх трьох, є подружжя Ареф’євих — Оксана та Дмитро. Шануючи мистецтво вони створюють всі умови для належної праці живописеців протягом двох тижнів, а саме: забезпечують безкоштовне поселення та харчування в своїй приватній садибі, організовують виїзди живописеців в пылай.

Ірина Гресик, художниця та організатор пленеру в Запоріжжя приїздить в Славсько уже втретє. «В Славсько надзвичайна природа, дуже гарний творчий дух, збираються цікаві живописцы, — розказала Гресик. — Звичайно, митець потребує самотності, але інколи цікаво поспілкуватися, особливо, якщо це представники різних шкіл. Наприклад, в цьому році на пленері багато живописеців з Ялти, а Кримська школа має свої відмінності від Закарпатської. Крім того вражає відношення господарів — приїздиш як до для себя додому, всі побутові умови за для тебя вирішені, можна працювати без будь-яких обмежень. За пленер мій найбільший рекорд — акварельних робіт».
Орест Манюк, один із ініціаторів проведення пленерів в Славсько, і постійний його учасник, наголошує, що бажаючих прийняти участь в заході дуже багато. «Це вже народні живописцы, дуже цікаво зустрічатись і спілкуватись».

Під час пленеру живописцы проведуть майстер-класи з живопису для талановитих дітей Славсько.
Кращі роботи живописеців можна побачити в ресторані «Максим». Також біля вокзалу Славсько Ареф’єви відкрили постійнодіючу виставку-продаж живопису. Вона працює щодня, вхід вільний.
Пленер у Славсько буде тривати до травня.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.