31.07.2015. | Автор:

V Київський міжнародний фестиваль християнської книжкиV Київський міжнародний фестиваль християнської книжки

З 7 по квітня року в Києві пройде V Київський міжнародний фестиваль християнської книжки. У цей час в гостинній та просторій залі Експоцентру «Спортивний» зберуться видавництва та дистриб’ютори, які представлять літературні служіння різних конфесій та деномінацій. Кияни та гості столиці зможуть ознайомитися із книжковими новинками провідних християнських видавництв України, близького та дальнего зарубіжжя, а також придбати за цінами видавництв книги з богослов’я, історії християнства, пасторського служіння, художню, сімейну літературу тощо.

Програма фестивалю цього року буде дуже насиченою.

Спеціальний гість фестивалю — відомий письменник Вільям Пол Янг, создатель світового бестселера «Хижа», перекладеного на мов та виданого загальним накладом понад мільйонів примірників у країнах світу. Його візит присвячено виходу «Хижі» українською мовою. У рамках Фестивалю відбудеться презентація книжки, зустріч та спілкування создателя із читачами.

Девід Бейкер, письменник-романіст із США, який презентував на минулому фестивалі чотири історичні романи («Зваблення Єви Фольк» і трилогію про Хрестовий похід дітей «Мандри душі»), цього року представить аудиторії нову книгу «Небесні клинокі», яка оповідає про життя маловідомих героїв Великої хартії вільностей.

Доктор філософських наук Михайло Черенков презентує свою нову боту «Культура впливової меншості» про поклик християнства, що опинилося в статусі меншості в постхристиянському світі.

Пастор і засновник найбільшого в СНД Реабілітаційного центру для дітей «Республіка Пілігрім» Геннадій Мохненко представить свій документальний роман «Непедагогічна поема», в якому розповідається про багаторічний досвід боротьби з дитячою та підлітковою наркоманією, алкоголізмом та безпритульністю.
Автори проведуть зустрічі із читачами, автограф-сесії і майстер-класи для письменників-початківців.

Спеціально для книговидавців, у рамках проекту «Школа християнського книговидання», буде організовано семінари з авторського права, маркетингу, використання Інтернет-ресурсів у діяльності видавництв (соціальні мережі, блоги, відеоматеріали тощо), про ринок електронних книжок, а також семінари з інших тем.

На фестивалі буде підбито підсумки та вручено нагороди переможцям Першого конкурсу християнської літературної критики.

Кращі книжки року — лідери продажу — буде нагороджено дипломами «Книжкова полиця християнина» I, II, III ступеня.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.