18.07.2015. | Автор:

У Східниці відкрився новий SPA-готельУ Східниці відкрився новий SPA-готель

У бальнеологічному курорті Східниця, що розташований у Львівській області, відкрився новий 4-зірковий готель «Respect». На території 0,4 га розташований чотирьохповерховий готельний корпус та SPA-центр. У ньому буде облаштований бювет мінеральних вод, куди постачатиметься вода із чотирьох лікувальних джерел, розташованих у Східниці. Крім того працюватиме спелеокіманата, сауна, солярій, лікувальні та оздоровчі кабінети. У SPA-центрі гостям готелю запропонують більше різновидів масажів, озокеритолікування, косметологічні процедури, кисневу пінку та інші процедури.
Готель складається із номерів. Вартість двокімнатного эталону — від 8 грн., люксу — від грн. У ціну заходить триразове харчування, консультація лікаря, користування басейнем, тренажерним залом та сім лікувальних процедур.
Планується організація пішохідних, кінних та велосипедних прогулянок у Карпати, а також різноманітні екскурсії — на батьківщину Івана Франка, до фортеці Тустань. В майбутньому керівництво готелю планує побудувати тенісні корти. Поруч з готелем ведеться будівництво гірськолижного підйомника.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.