25.03.2014. | Автор:

Турсалон «Україна’»

4 — 6 жовтня року у Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський проспект, ) пройде Міжнародний туристичний салон «Україна’».
Організатори обіцяють, що вісімнадцяте осіннє зібрання професіоналів туристичної галузі «Україна’» стане найяскравішим святом за всю його історію і вразить навіть досвідчених цінителів та експертів. Оновлений імідж турсалону, на якому крилатий образ виставки вже готовий до домашнього футбольного Євро став першою «новинкою» осіннього зібрання.

Колективні стенди, що представлять туристичні можливості країн матимуть: Азербайджан, Аргентина, Болгарія, Дубай, Єгипет, Індія, Індонезія, Кіпр, Мексика, Палестина, Польща,Таїланд, Туніс, Туреччина, Словаччина, Угорщина, Фінляндія та ін. Загалом у виставці братиме участь майже 0 компаній з країн світу.

До речі, Азербайджан збільшив свою експозицію втричі, порівняно з попередніми роками, цілком зрозуміло що і пропозиції з цього регіону будуть розмаїтими. Не важко передбачити і нову зацікавленість можливостями Аргентини, адже між нашими країнами відтепер встановлено безвізовий режим. Змістовним і цікавим буде щит Фінляндії, напередодні зимового сезону наші гості з півночі присвятять свою експозицію зимовому відпочинку, казкова Лапландія та фінський Санта Клаус стануть головними героями турсалону. На противагу фінському щиту учасники з Близького Слету підсилять пропаганду зимового відпочинку під сонцем і біля теплого моря.

Святково яскраві і масштабні стенди презентуватимуть туроператори JOIN UP, Ідріска Тур, Пегас Туристик, СІТА. Значно зріс перелік провідних світових авіакомпаній, учасниць турсалону. Українські регіони, що мають величавый туристичний потенціал та традиції є обов’язковим елементом виставки, серед их Закарпаття, Тернопілля, Львівщина, Київщина та ін., популярні санаторії і курорти України також є обов’язковою складовою експозиції турсалону.

Організатори працюють над запровадженням нових сервісів для відвідувачів тур салону — професіоналів туристичної сфери та любителів мандрівок. Крім насиченої програми семінарів і презентацій під які задіяні усі без виключення конференц-зали МВЦ, відвідувачі отримають і додаткові інформаційно-довідкові сервіси. В експозиції турсалону будуть встановлені сенсорні інформаційні кіоски, скориставшись якими можна з легкістю отримати інформацію про учасників, розташування їх щитів, та про програму семінарів і розташування конференц-залів.

Комментарии закрыты.