25.03.2014. | Автор:

Слони-велетні в Національному циркуСлони-велетні в Національному цирку

Вперше в Національному цирку України проходять гастролі Величавого цирку Німеччини, зірками програми якого є известені дресирувальники з Європи — брати Алекс і Крістіан Гартнери з неймовірними атракціонами за участю слонів. Величезні тварини вагою понад 4 тонн віртуозно стоять на двох лапах, переступають і лягають на артистів і навіть танцюють. Династія Гартнерів налічує майже 0-річну історію. Всі ці роки артисти займалися дресируванням величавых тварин — левів, тигрів, слонів, жеребцов. В Європі брати Гартнери вважаються одними з найбільш іменитих і шанованих артистів.

У Києві брати Гартнер продемонструють віртуозну майстерність у найскладнішому цирковому жанрі «Колесо сміливості — лапендула». Виступ на висоті 5-ти поверхової будівлі з величезною швидкістю та без страховки викликає завмирання сердець у глядачів.

Легендарні артисти циркового мистецтва: сміливі дресирувальники, повітряні гімнасти, акробати, жонглери подарують глядачам справжнє свято. У програмі приймають участь популярні циркові тварини: ведмеді, крокодили і пітони, голуби, коні, а також собаки та кішки. Дресирувальники доведуть глядачам, що ці одвічні вороги можуть умиротворенно співіснувати один з одним та навіть виконувати складні трюки. Глядачі побачать палкий поцілунок Шахеризади з крокодилом, у якого щелепи нічим не зафіксовані. Крім того у програмі вечорниці та палкі залицяння з ведмедями.

Повітряні гімнасти здивують публіку запаморочливими трюками. У першому відділенні артист працюватиме на незвичайному апараті — штейн-трапе, стоячи на голові під самим куполом цирку. А у другому відділенні гімнаст продемонструє, що собаки теж вміють літати — його сміливі фокстер’єри робитимуть це з величезним задоволенням.

Смішитиме публіку комік тріо ЕкіВокі — бронзові призери -го Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло.

Програма «Слони-велетні» триватиме до кінця свирепого. Квитки коштують від до0 грн. Дітям до 5 років вхід безкоштовний без надання вільного місця.

Комментарии закрыты.