25.03.2014. | Автор:

Розпочався конкурс по визначенню 7 чудесних туристичних маршрутів УкраїниРозпочався конкурс по визначенню 7 чудесних туристичних маршрутів УкраїниМикола Томенко нагадав, що в Україні вже пройшли два етапи акції, під загальною назвою «7 чудес України». У році Фондом «Справедлива країна» була проведена загальнонаціональна акція «7 історико-архітектурних чудес України», а у році відбувся її другий етап — «7 природних чудес України». Обидва етапи конкурсу мали величавый успіх. У році акція «7 природних чудес України» ввійшла у трійку найважливіших просвітницьких акцій року, а у році «7 чудес України» було нагороджено золотою медаллю «Символ ЯКОСТІ» як найкращий культурно-туристичний пізнавально-просвітницький загальнонаціональний проект України.
Микола Томенко також нагадав, що минулого року проходила акція «Покажемо світу природні чудеса України», за плодами якої Біосферний заповідник «Асканія-Нова», який взяв участь у всесвітньому конкурсі «7 нових чудес природи», став одним із 77 природних чудес світу. «Про заповідник «Асканія-Нова» вже дізналися мільйони громадян з різних країн світу. А активна участь наших громадян у підтримці українського номінанта продемонструвала, що українське суспільство интенсивно реагує на позитивні проекти. Спільними зусиллями ми реалізували проект, що сприяв суттєвому покращенню іміджу України у світі», — гласить М.Томенко.

Говорячи про новий конкурс «7 чудесних туристичних маршрутів» Микола Томенко розповів, що на першому етапі його проведення закончиться відбір конкурсантів, яких подають громадські організації та представники регіональних структур, що опікуються питаннями туризму. Згодом відбудеться представлення областями своїх номінантів, організація прес-турів та оголошення фіналі0 акції. Остаточне визначення 7 переможців акції буде відбуватися шляхом експертного та Інтернет-голосування.
За словами голови Оргкомітету конкурсу Миколи Томенка, метою проведення акції є визначення найбільш привабливих туристичних маршрутів вихідного денька та найкращої туристичної інфраструктури України. Окрім того, вона сприятиме укріпленню іміджу України як цікавої туристичної держави.

Комментарии закрыты.