09.08.2015. | Автор:

Розпочалися «Тижні Німеччини в Україні»Розпочалися «Тижні Німеччини в Україні»
З вересня по 8 жовтня триватимуть Тижні Німеччини в Україні . У цей період в найбільших містах України відбудеться більш як подій за підтримки Посольства Німеччини в Києві. Крім столиці освітньо-культурні входи також пройдуть у Сумах, Сімферополі, Львові, Запоріжжі, Харкові, Херсоні, Одесі та Донецьку.
В рамках «Тижнів» у цих містах проходитимуть концерти, вистави, лекції, семінари та виставки. «Я дуже сподіваюся, що Тижні Німеччини в майбутньому зможуть стати щорічною твердою складовою частиною осіннього сезону Києва та інших регіонів країни», — підкреслив доктор Крістоф Вайль, Засол Федеративної Республіки Німеччина в Україні.
Розпочалися «Тижні» концертом струнного квартеру музикантів Берлінської філармонії, що виступили із творами Бетховена, Гайдна і Брамса.
Кульмінацією програми стане спільна німецько-українська постановка опери «Летючий голландець» Ріхарда Вагнера, започаткована завдяки ініціативі Донецького оперного театру, яка буду показана у Києві і вересня в рамках гастролей.
вересня у Німецькому саду Посольства відбудеться презентація всіх німецьких організацій, що є учасниками активних зусиль у сфері культури, економіки та науки, яких докладає Німеччина в Україні.
Детальну програму заходів можна оглянути на веб-сайті Посольства http://goo.gl/KoWP5d
Фото: http://eurorukh.blogspot.com/p/blog-page_.html

Комментарии закрыты.