25.03.2014. | Автор:

Розпочала боту виставка внутрішнього українського туризму Visit Ukraine 00 вересня розпочала свою боту друга національна виставка-форум внутрішнього українського туризму Visit Ukraine , організаторами якої виступають Рада з питань туризму та курортів та компанія «Євроіндекс». Захід проходить за офіційної підтримки Міністерства культури і туризму України та Державної служби туризму і курортів.

Нинішня економічна ситуація в Україні, як ніесли, сприяє розвитку внутрішнього туризму. З 1-го боку, помітно зменшилися видатки українців на дорогі подорожі за кордон. З іншого — відпочинок у нашій державі став більш привабливим для іноземних туристів, оскільки він не менш цікавий, але не такий витратний. Презентувати туристично-рекреаційний потенціал країни покликана виставка Visit Ukraine , експозиція якої представляє історичні та культурні пам’ятки усіх регіонів країни, курорти, заповідники, музеї, а також можливості для оздоровчого, активного, дитячого, молодіжного й екотуризму, послуги готелів, ресторанів, перевізників.

Серед понад експонентів Visit Ukraine — такі відомі турагенції, як UA Travel, «Дея Тур», «Фагот-тревел плюс», «Феєрія», готелі Roche Royal, «Арата», «Вежа Ведмежа», «Пальміра Палас», «Старая Вена», «Україна» та багато інших.

Цього року Visit Ukraine вперше побудовано за географічною ознакою, що позволить з легкістю знайти потрібну інформацію про різні куточки України. Турагенції зможуть підібрати оптимальні рішення для корпоративного та приватного відпочинку, надихнутися на створення нових туристичних пропозицій та укласти вигідні угоди. Корпоративні замовники та просто любителі подорожей отримають унікальну можливість вивчити й порівняти пропозиції турфірм, не відвідуючи їхніх офісів, отримати знижки, забронювати та придбати тури.

Майданчиком для живого спілкування та обговорення нагальних професійних заморочек стануть входи виставкової програми, серед яких — конференції «Маркетинг міст. Досвід та ефективні інструменти перетворення мі0 на туристичний осередок регіону» та «BarCamp. Екологічний туризм», семінар-практикум для інфоспеціалістів туристично-інформаційних центрів, активний тренінг «Квест-Ефект». Цікаво провести час та насолодитися живою музикою запрошують зарубіжні та українські виконавці на Music Fest Visit Ukraine, а у прес-центрі виставки можна ознайомитись із найкращими роботами фотоконкурсу «В об’єктиві — Україна!».

Сподіваємось, що Visit Ukraine сприятиме популяризації туристичних можливостей країни, стимулюватиме потоки організованого внутрішнього та в’їзного туризму і стане ефективним майданчиком для ділових контактів між операторами національної туріндустрії, її взаємодії з іншими сферами культурної та економічної діяльності в Україні, комплексної та яскравої демонстрації потенціалу українського туризму для іноземних споживачів та представників українського туристичного бізнесу.

Найповнішу інформацію про входи виставки та поточні події ви завжди отримаєте у прес-центрі, а також в Інтернеті на веб-сайті www.visit-ukraine.org.

Комментарии закрыты.