25.03.2014. | Автор:

— Рік активного туризму в Україні

свирепого року в приміщенні Державної служби туризму та курортів України відбулася чергова зустріч представників вітчизняних туристичних компаній, операторів, туристичних клубів, федерацій та асоціацій, діяльність яких безпосередньо пов’язана з таким сектором туристичної індустрії як активний туризм. Нараду було ініційовано Радою з питань туризму та курортів з метою продовження співпраці та реалізації заходів, присвячених Року активного туризму в Україні, ухвалених на попередньому засіданні 5 свирепого цього ж року.
Засідання відкрив Голова Державної служби туризму та курортів України — Пахля А.І., який в першу чергу схвально відзначив ініціативу громадських організацій та туристичних бізнес-структур разом визначати та вирішувати проблемні питання у туристичній сфері. Зі свого боку пообіцяв державну професійну підтримку у реалізації вищезазначених завдань.
Під час засідання Ради з питань туризму та курортів було створено Комісію з питань розвитку активного туризму, до якої увійшли представники туристичних компаній та клубів різних регіонів України. Члени Комісії визначили першочергові питання своєї подальшої діяльності, а саме організації спільних заходів з інформаційно-рекламної підтримки такового продукту, популяризації активного відпочинку як невід’ємної складової здорового методу життя, підвищення безпеки туристів, заходів щодо екологічної просвіти. Серед перших кроків — організація на Міжнародній туристичній виставці UITT об’єднаного тематичного щиту активного туризму, на якому представники туристичних компанії будуть мати можливість презентувати програми літнього відпочинку, створення єдиного Інтернет-порталу, де буде зібрана вся корисна інформація щодо активного відпочинку влітку року.
Стратегічно важливими цілями, що вимагатимуть особливих зусиль, є формування єдиної національної системи маршрутів активного туризму, створення реєстру цих маршрутів, їх маркування та знакування, а також підготовка та сертифікація професійних кадрів — гідів-провідників активного туризму. В цій боті планується використати найкращий зарубіжний та вітчизняний досвід, вона має здійснюватися у активному співробітництві з органами влади всіх рівнів. Федерація спортивного туризму, що ініціювала проведення Року активного туризму, в минулому році відзначила своє -річчя, і є потужною структурою що має структури у кожній області, кваліфіковані кадри та відповіденьке науково-методичне забезпечення для вирішення поставлених завдань у співпраці з іншими організаціями, що входять до складу Ради з питань туризму та курортів .

Мірошниченко Ірина

Комментарии закрыты.