25.03.2014. | Автор:

«Просто супер! » – нова програма Національного цирку«Просто супер! » – нова програма Національного цирку
Національний цирк України презентував нову циркову виставу «Просто супер!», яка розпочалася з вересня року. Циркова вистава складається з двох відділень. На глядачів чекає зустріч з артистами різних циркових жанрів. Центральним номером нового сезону є «Атракціон хижих звірів» під керівництвом Юлії та Миколи Козирєвих. У ньому вперше беруть участь хижаків з их 2 лева, 4 левиці та 4 тигри. У природі леви та тигри живуть окремими групами, і лише на манежі цирку можуть демострувати справжні друзі.
Номер, які й не раз змусить затамувати подух і дітей і дорослих — «Вертикальний політ». Вісім вольтижерів виконуватимуть смертельно небезпечні трюки прямо під куполом цирку: подвійне сальто і подвійне сальто-мортале з піруетом, подвійне сальто з двома полупіруетами, арабське сальто з піруетом і потрійне сальто-мортале, а також падіння в сітку з-під купола цирку з будь-якої висоти. Останній трюк називається «крапля» виконується лише чоловіками, але в даному номері виконується жінкою.
Групові жонглери продемонструють майстер-клас з жонглювання булавами у темряві. А улюбленці дитячої публіки — веселі мавпочки — зуміютьпорадувативсіх присутніх. З великимзадоволенням вони виконують всі вказівки дресирувальника:вітання,жонглюютьрізнимипредметами, трюки на перекладині, спілкуються зі своїмнаставником. Виступатимуть на сцені цирку і різні екзотичні тварини.
У програмі знайшлося місце і для романтики — дует повітряних гімнастів принесе глядачам естетичну насолоду. Граціозна атмосфера різноманітних сценічних образів створених ними розкриє щирість справжніх почуттів між чоловіком і жінкою.
Приголомшливий акробатичний дует «Гангстери» продемонструє неймовірно складну техніку акробатики і доводить, що не перевелися справжні чоловіки в Україні.
Родзинка еквілібристичного номеру полягає в тому, що проволока натягнута вільно. Саме на ній виконує трюки безстрашний еквілібрист. Гарним настроєм глядачів опікуватиметься група клоунів-винахідників, які протягом усієї програми веселитимуть та розважатимуть публіку кумедними репризами та жартами. Також малеханьких глядачів весилитиме заслужений артист Росії, улюбленець публіки, Євген Чепченко.
Квитки на вистави коштують від -0 грн., дітям до 5 років вхід безкоштовно без надання вільного місця.

Комментарии закрыты.