25.03.2014. | Автор:

Нарешті зацвіла перша сакураНарешті зацвіла перша сакураПершим хто повідомив закарпатців про цю радісну новину став ужгородець Володимир Білонка, який передав нам інформацію та фото про те що на вулиці Митна в Ужгороді розквітли перші квітка сакури. Згідно японського звичаю його оголошено «Людиною року-«. Дякуємо Володимиру Білонці за патріотизм і сприяння розвитку закарпатського туризму!!!
Про стан бутонів сакур на вулицях та скверах мі0 Ужгорода в режимі реального часу також можна подивитися на дружньому веб-сайті «Турінформ Закарпаття», а цікаві матеріали про сакури можна прочитати на веб-сайті «Колиба»: Офіційна історія появи сакур в Ужгороді, Знакічність і прикмети, пов’язані з сакурою, Легенди, пов’язані з сакурою, Хронологія цвітіння в фото.
Власне до масового цвітіння залишилося 4 дні!!! Чекаємо всіх на дні цвітіння сакур в Ужгороді, які триватимуть з квітня по 2 травня!!!
До речі Володимир Білонка розповів нам оригінальну закарпатську версію про появу сакур в Закарпатті.
Закарпатська легенда про появу сакур в Ужгороді
Везли якось японці австрійському імператорові Францу-Йосипу І сакури в подарунок. Оскільки дорога їхня пролягала через Закарпаття, довелося делегації заночувати в Мукачеві.
Звісно ж, Мукачевом миттєво розійшлася вістка, що везуть японці з собою партію якоїсь загадкової надзвичайно ціної вишні. Тому зовсім не чудно, що уночі частину саджанців у японців вкрали місцеві закарпатці і пізніше відвезли на продаж до Ужгорода, де й продали їх успішно ужгородцям під видом фруктових дерев.
З тих пір і росте сакура в Ужгороді і радує око та душу, але не тіло, оскільки плодів від неї ужгородці так ніесли й не дочекалися.

Комментарии закрыты.