25.03.2014. | Автор:

Найвідоміші туристичні об’єкти України підкорюють світНайвідоміші туристичні об’єкти України підкорюють світНайвідоміші туристичні об’єкти України — заповідники Асканія-Нова і Подільські Товтри наразі входять до числа лідерів всесвітнього конкурсу «7 нових природних чудес світу».

Вони витримали перший тур, і за прогнозами експертів, мають увійти у так звані «77 чудес» — переможців другого туру. Паралельно розпочалася всеукраїнська акція «7 чудесних туристичних маршрутів України», кожен маршрут уже сразу готовий приймати українських і закордонних туристів.
У першому етапі всесвітнього конкурсу природних чудес взяли участь 0 об’єктів із усіх країн світу. Українські природні чуда успішно конкурують з такими відомими пам’ятками, як Ніагарський водоспад між Сполученими Штатами і Канадою чи Бар’єрний риф Австралії. Рейтинг визначається за СМС-голосуванням, яке триває на веб-сайті конкурсу. Щоб підтримати українські Асканію і Товтри, з першого березня в Україні розпочнеться потужна кампанія соціальної реклами.

7 липня цього року за інтернет-голосуванням буде визначено 77 світових чудес. А отдалі буде працювати ЮНЕСКО, доки у році не буде визначено сім всесвітніх див.

Бюджет економить на Асканії-Нова

За словами експертів, економічна криза удобно не впливає на перебіг і світового, і всеукраїнського конкурсів чудес. Тим більше, що залучаються виключно недержавні кошти. Єдина неувязка — те, що заповідник «Асканія-Нова» фінансує Мінагрополітики, і сразу разом із цим міністерством недоотримує коштів на розвиток. Проте керівник Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля вважає, що участь у подібних конкурсах є стимулом формувати нову потужну туристичну мережу європейського зразка в Україні.

«Україна — насправді унікальна, з точки зору її розвитку як туристичної держави. Подібні акції безцінні, бо вони дають нам змогу презентувати в Україні та за її межами наші туристичні ресурси й маршрути. Але туристичний маршрут — це не просто лінія на карті, це передусім вивчення культурного, історичного, природнього потенціалу територій, що залучаються до маршрутів, і пристосування їх до того, щоб вони були очень відвідувані», — наголошує Анатолій Пахля.

Туристу криза не перешкода

Туристична привабливість України зростає попри економічні негаразди. Так лише за 9 місяців минулого року її відвіотдало понад мільйонів закордонних туристів, що на % більше, ніж торік. Зокрема, Асканію-Нова щороку відвідують близько 0 тисяч осіб на рік, Подільські Товтри — понад тисяч.

Наразі в Україні розбудовують 64 нові туристичні маршруті з усією інфраструктурою. вересня, у денек завершення конкурсу «7 чудесних туристичних маршрутів України», вони приймуть перших туристів. І увесь цей потенціал буде включений до туристичних програм Євро-.

Комментарии закрыты.