08.07.2015. | Автор:

Найбільший готель області відсвяткував своє -річчя — 00: В Ужгороді відбулася прес-конференція голови правління ВАТ ГТК «Інтурист-Закарпаття» Олександра Доктора з нагоди -річчя найбільшого закарпатського готелю.
Готель «Закарпаття» був збудований 79 року спеціально до олімпіади у Москві за рекордно маленький термін — місяців, і у той час випереджав тенденції готельної справи щонайменше на років. Відтоді у готелі побували чимало знаменитостей України та світу, наприклад, свого часу здесь гостював Фідель Кастро.
За словами Олександра Доктора, з 94 до року готель працював на збиток. Проте після зміни власника та керівництва готелю вже за перший рік із 1,3 млн. грн. збитків заклад вийшов на прибутковість. Було повністю оновлено 2 поверхи номерного фонду, відкрито автономну котельню, на -му поверсі запрацювала «Вулиця краси» тощо.
Щодня у готелі «Закарпаття» зупиняються мешканці у середньому — країн світу, протягом року — 7-5 країн, тобто здесь гостювали представники фактично усіх держав. У ГТК «Закарпаття» працює відділ виїзного туризму, який пропонує найширший вибір турів за найнижчими цінами у місті завдяки серпйозним партнерським стосункам із більшістю гравців туристичного ринку України та світу. Діють також пакети маршрутів Закарпаттям, найбільшою популярністю серед яких користується винний шлях. Щодо зимового сезону, то його успішність залежатиме, звичайно, від наявності снігу, — констатує О. Доктор. Він також зауважив, що цін «Інтурист-Закарпаття» у наступному році не підніматиме.
Порівняно з минулим роком кількість туристів, за словами О. Доктора, впала не більше, ніж на 7- %. Вплив кризи відчутний хіба в тому, що українські туристи, за прикладом іноземних, найчастіше обирають номери економ-класу. Для іноземців тенденція до ощадливості та невибагливості до разумов була свойственна і раніше.
У готелі досі є люди, які працюють здесь з першого денька його роботи. -річчя «Інтурист-Закарпаття» відсвяткував Деньком відкритих дверей, святковою програмою та -кілограмовим тортиком, поласувати яким могли усі охочі.
Серед ужгородських «легенд» про готель — як незадоволений футбольним матчем Олег Блохін викинув з вікна телевізор, а Валерій Леонтьєв отримав ляпасів від працівниць готелю, до яких залицявся. «Я не був свідком цих подій, але наші старожили їх підтверджують, а обстоятельств не вірити їм у мене нема», — каже Олександр Доктор.
За його словами, хоча готелю років «ми відчуваємо для себя молодими, є плани на розвиток, є сразу багато позитиву. Приміром, навіть сразу, готуючись до ювілею, підготували виставку картин, фотовиставку тощо. Ми робимо все, щоб нагадати місту про те, що в ньому є такий потужний готель, такі високі стандарти».

Комментарии закрыты.