25.03.2014. | Автор:

На Рівенщині відбулося свято духової музикиНа Рівенщині відбулося свято духової музики

У готельно-розважальному комплексі «Скольмо», що на Рівенщині, прошло обласне свято духової музики. В рамках заходу відбувся марш-парад духових оркестрів, виступ учасників на літній сцені та святковий феєрверк. Подібне свято вже не вперше проходить на території «Скольмо» і збирає багато шанувальників духової музики зі всієї України. Для музикантів — це нагода продемонструвати свої таланти широкому загалу, а зовсім юні виконавці мають можливість отримати грошову винагороду, яку надає власник комплексу. «Мета свята — підтримка юних обдарувать нашої країни. Крім того, захід проходить в Денек матері, тож присвячується усім матерям», — наголосив Юрій Ціпак, музикант та власник готельно-ресторанного комплексу.
Комплекс «Скольмо» знаходиться у селищі Клевань, що не дуже відоме серед туристів, незважаючи на велику кількість архітектурних памяток. Здесь збереглися руїни замку XV століття та костел Благовіщення з дзвіницею року. Також в Клевані є церква Різдва 77 року. Містечко знаходиться на річці Стублі, колись саме по ній проходив польський кордон.
Відкритий три роки вспять комплекс у Клевані нередко відвідують українські політики, здесь святкували своє весілля Євгенія Тимошенко та Шон Карр.
червня в комплексі відбудеться музичний фестиваль «Літо у Скольмо». Розважати туристів будуть такі українські гурти: Etno XL, ВІА «Скольмо», Platina, DVS (гурт Шона Карра), Серго Чантурія та Metallica Jam. На свято традиційно з’їзджаються байкери з України та сусідніх країн.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.