25.03.2014. | Автор:

Коронування України!Коронування України!Коронування України!
— серпня року в Івано-Франківській області вперше в Україні відбудеться національний гала-тур «Створи корону Україні»!
Більше 0 чоловік одночасно піднімуться на Говерлу та, ставши навколо її вершини, сформують живу корону для нашої Батьківщини — як знак віри у краще майбутнє та подяки своїй Батьківщині. І це тільки частина романтичного дійства, в якому є й легенда, й справжнє гуцульське весілля …
Акція пройде в рамках феєричного гала-туру, який триватиме 2 дні (- серпня року), і ми сподіваємося — не залишить нікого байдужим! Повна інформація — на веб-сайті: http://koronaukr.com.
Проект сразу шукає учасників, партнерів, людей, готових до співпраці. Ми хочемо, щоб ця живая статуя — «Корона Україні» на вершині Говерли — стала эмблемой надії українців на краще, бажання жити і розвиватися в цій країні, реалізувати свої мрії.
Проект уже зацікавив чимало засобів масової інформації, партнерів, интенсивно обговорюється в мережі.
Будемо раді поспілкуватися з потенційними учасниками нашого гала-туру або з організаціями та бізнесменами, які зацікавлені у просуванні свого бізнесу в рамках нашого проекту за допомогою наших медіа-партнерів, на веб-сайтах та безпосередньо під час проведення заходу. Також ми запрошуємо до співпраці медіа та громадські організації!
З будь-якими питаннями Ви сможете звернутися до контактних осіб:
Альона Зубченко, менеджер проекту, тел.: 68, mail: koronaukr@gmail.com
Керівник оргкомітету Андрій Найдек: тел.: (4) 4-75-75, mail: koronaukr@gmail.com

Комментарии закрыты.