04.08.2015. | Автор:

Кам’янець-Подільський знову запрошує відкрити туристичний сезон разомКам’янець-Подільський знову запрошує відкрити туристичний сезон разомКам’янець-Подільський — древній та вічно юний, мі0 сталих традицій та нових починань, мі0 контрастів та романтики вкотре запрошує до для себя гостей, щоб разом відкрити туристичний сезон.
Традиція офіційно оголошувати на всю Україну про своє величне бажання запрошувати до для себя гостей зародилася чотири роки вспять і буде продовжена у році. Урочисте відкриття нового сезону зустрічей та незабутніх вражень заплановано на — квітня.
Метою такового заходу є презентація туристичних можливостей унікального середньовічного міста-острова з його численними архітектурними і ландшафтними пам’ятками та інфраструктурою, що постійно розвивається, а також рекреаційних можливостей Кам’янеччини.
Організаторами відкриття туристичного сезону є Кам’янець-Подільська міська рада, Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація, ГО «Відкрита Асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського», інформаційне агентство «ВЖЕ інфо».
Особливістю цьогорічного відкриття туристичного сезону є те, що Кам’янець-Подільський долучиться до обговорення теми проведення «Євро-» та перспектив долучення до нього малих туристичних міст України. На цю тему заплановано брифінг за участю провідних експертів з цієї теми та проведення юнацького турніру з футболу «Євро- — підтримуємо разом!».
Поряд з перспективами руху вперед, Кам’янець не забуває про відродження своїх традицій — у рамках Відкриття туристичного сезону проводитиметься лицарський турнір «Руська брама», що має на меті презентувати відродження архітектурних пам’яток та надання їм нового туристичного життя.
Також у програмі фестивалю вже традиційний кулінарний конкурс «Подільський п’єц», який цього року матиме іспанський акцент. За звання кращих позмагаються не лише кращі заклади громадського харчування мі0 та району, а й наші традиційні голубці спробують перевершити на смак іспанську паелью, яка також буде готуватися на центральній площі Кам’янця-Подільського.
Окрім того, у програмі цікаві екскурсії містом та каньйоном річки Дністер, музичний фестиваль «Фортеця-фест», підйом повітряної кулі, музика, танці та багато сюрпризів.
Головною подією заходу є презентація офіційного календаря найцікавіших фестивалів Камянця-Подільського на рік.
Очікується, що на відкриття туристичного сезону приїдуть представники провідних туроператорів України, директори регіональних інформаційно-туристичних центрів, центральні та регіональні ЗМІ.

Комментарии закрыты.