25.03.2014. | Автор:

І Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври » — квітня року
Поспішайте у «Парк Київська Русь»:
вершники-віртуози готові вразити Вас своєю майстерністю!

Згадайте хвилююче відчуття, если кров у жилах закипає, серце готове вирватися з грудей, а від захвату перехоплює дух. Готові до нових яскравих вражень?
«Парк Київська Русь» запрошує на перший в Україні Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври «.
Сотка українських та зарубіжних акторів-каскадерів вражатимуть Вас віртуозною їздою верхи на жеребцах. Тільки уявіть: ввысь ногами й задом наперед, стоячи на жеребцах й проковзуючи під ними — і все це на повному скаку. Їхні трюки змусять Вас затамувати подих!
Підтримайте учасників своїми оплесками. Адже у той час, як Ви будете насолоджуватися захоплюючими трюками, журі буде оцінювати рівень майстерності їх виконання та визначати кращих з кращих.
Майстерні вершники і вершниці та їхні благородні чотириногі побратими продемонструють приклад справжнього взаєморозуміння та щирої дружби. Адже фестиваль «Кентаври » покликаний привернути увагу до відновлення втраченого зв’язку між людиною й жеребцом. Здавна наші праотцы обожали й шанували жеребцов, вважали їх втіленням мудрості, сили, швидкості, сміливості, знаками добра й щастя. А слава про богатирських жеребцов, вірних помічників та бойових товаришів, лине крізь віки. — квітня
Скористайтесь нагодою самим поспілкуватися з дружелюбними тваринами та навчитися одягати збрую на их — візьміть учать у майстер-класах із запрягання трьох, чотирьох чи 6 жеребцов в одну упряжку.
А хочете побачити живу колекцію найкращих жеребцов світу історичних порід? Їхні праотцы возили королів, князів, імператорів та ханів, на их лицарі кидалися в бій, їхньою швидкістю та витривалістю захоплювались у всі часи. Відвідайте виставку-показ цих шляхетних тварин, яка відбудеться у рамках фестивалю.
Окрім оригінальних видовищ, Вас чекають різноманітні розваги. Пориньте в атмосферу Древнього Києва: осідлайте жеребца зі стайні величавого князя, спробуйте для себя у ролі мисливця чи витязя, який стрілою й списом влучає у мішень, навчіться вправлятись із середньовічною зброєю.
Не пропустіть вечірньої феєрії. Дійство розпочнеться після того, як над Древнім Києвом з’явиться перша зоря. Виступи кінних театрів стануть ще більш заворожливими у колдунічному світлі смолоскипів. У вогняному шоу зіллються дві дикі стихії — вогонь та музика. А окончить фестивальні дні різнобарвний феєрверк, що злетить у нічне небо над середньовічним містом.
Ловіть найяскравіші моменти життя разом з «Парком Київська Русь»! Відчуйте єднання з природою, насолодіться незабутнім видовищем за участю граційних жеребцов та їхніх разумілих наїзників!

Дата: -.. року, з :00, Початок програми: о :00
Час роботи Парку:
Вартість вхідного квитка: 0 грн, Для пенсіонерів — грн, власникам міжнародного посвідчення студента ISIC — знижки. Дітям дошкільного та шкільного віку — безкоштовно.

Комментарии закрыты.