30.08.2015. | Автор:

Гірськолижні курорти Карпат снизили ціни на %Сразу значно більше українців віддають перевазі Карпати, чим іноземні гірськолижні курорти. В першу чергу із-за доступні ціни і поліпшення рівня обслуговування. В порівнянні з минулим роком ціни в Карпатах знизилися на %. В основному, це туристи з Центральної і Східної України. Жителі західних областей відпочивають удома або віддають перевагу подорожі закордон.
В порівнянні з іншими країнами в санаторно-курортных учреждениях Закарпатья на зимние празднички уже на прошлой неделе 74% мест были раскуплены. Більшість покупців — це московські і київські туроператори, які, не чекаючи передноворічного ажіотажу і не дивлячись на пов’язану з грипом паніку, скуповують місця в готелях і санаторіях, поки місцеві підприємці не підняли ціну.
Туристичні компанії стверджують, що на Новий рік карпатські курорти будуть заповнені. За словами туроператорів, ціни на гірськолижні курорти цього року нижче, ніж у минулому, але більше не знизяться, а то підприємствам доведеться працювати собі в збиток.
У деяких готелях вартість номерів в період свят в півтора рази вище звичайною зимову вартість, і в п’ять разів перевищує літню ціну.
Представлені в інтернеті ціни за ніч в двомісному номері варіюються від 0 грн. до безкінечності, а деякі санаторії і пансіонати на свята пропонують виключно турпакеты, тривалістю сім днів. Правда, забронювати стандартний номер эконом-класса сьогодні буде вже дуже складно.
Не дивлячись на заяви туроператорів, дешевих варіантів проведення Новорічних свят в Карпатах вже немає, сайти невеликих готелів пропонують розміщення за цілком прийнятною ціною.

Комментарии закрыты.