25.03.2014. | Автор:

Фірман з України об’їхав усю ЄвропуФірман з України об’їхав усю ЄвропуВчора сторінки книжки рекордів Гіннеса поповнилися ще одним представником з України, Свиридом Гайта. Він став першим фірманом, який зумів на своїй підводі проїхати всю Європу.

Вирушивши на початку літа зі свого рідного села Забугорці вінницької області у напрямку найзахіднішої точки Європи, мису Рока, що в Португалії і вспять пан Свирид потрапив у історію. Правда, як зізнався мандрівник, зворотню частину шляху його змусила подолати еміграційна служба ЄС.

— Я издавна мріяв побачити світ, — розповідає фірман — та все баба відмовляла, каже ти Сусанін старий, все життя далее свого села не виїжджав, а здесь на старість рішив податись в Європу. Ти доїдеш до Польщі, а далее через море як переплевеш? Тай в тій Європі не то що фіру з кобилою вкрадуть а ще й шапку з для тебя знімуть. Та цього року я купив нові підшипники до фіри та твердо вирішив їхати.

Таким чином в итогі цієї незвичайної подорожі Свирид проїхав тисячі кілометрів та побував у країнах Європи.

Крім цього, дід Свирид може претендувати на ще один рекорд. Адже на три місяці подорожі він взяв з собою лише 80 гривень.

— Мене здивували ці європейці, не знаю що могло викликати в их таку цікавість, чи вони жеребцов ніесли не бачили, чи на фірах не їздять. За те вони охоче фотографувались зі мною та залишали якісь монети.

На цьому невгамовний мандрівник зупинятись не збирається і вже думає про подорож до Австралії наступного року.

Комментарии закрыты.